Megoldott

Szemét a Hegedűs Gyula utcában

Szemét a Hegedűs Gyula utca 16. előtt

Probléma helyszíne
Budapest Hegedűs Gyula u. 16

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétben úszik a Móricz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szell Csaba
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baross utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újra ürülék a felüljárón

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Szentlőrinci út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére