Megoldott

Kőtömb a Móricz Zsigmond körtérnél.

Tisztelt Illetékesek!

A Móricz Zsigmond körtérnél,
az egyik forgalomtechnikai oszlop tövében,
már rég óta,
egy méretes kőtömb található,
már-már sajátos budapesti városi rutinként,
a fák, oszlopok tövéhez félredobva, odahelyezve.....
Hátha majd valaki elviszi,
de nem....az esetek többségében, senki!!!!
Így huzamosabb ideig csodálhatjuk jelenlétét.

Kérem az Illetékeseket,
hogy szállítsák el a helyszínről a kőtömböt.

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 51

Hozzászólások

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az Illetékesek munkáját!
  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a betondarab
    elszállítása röviddel a bejelentést követően megtörtént.
    Kérjük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Kőtömb a Móricz Zsigmond körtérnél” tárgyú, 17752 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentésben szereplő kőtö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-26451/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ....nem is tudtam, hogy a kövek osztódással szaporodnak!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére