Megoldatlan

Járda jég alatt

Az Újpest-Központ vasútállomást és az Újpesti vasúti hidat összekötő járda + zárt kerékpárút az idei első hó lehullása óta nincs takarítva. Az olvadás-fagyás-letaposás hatására jégbordás lett, ami nagyon veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Aktualitását vesztette.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az időjárás oldotta meg a problémát, nem a hivatal.
  • Békési Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez most lezárható, a felelős karbantartót kisegítette az enyhülő időjárás.
  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Akadálymentesítés"-ra.

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Békési Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadálymentesítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hegedüs Péter
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére