Megoldatlan

Gondozatlan park, sétálóút

Falevél, szemét, járdára terülő sár és kosz Újpest-Városkapu metrómegálló kijáratához közel.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    sokat nem fognak pofozni rajta mert bontásra kijelölt terület, úgy volt hogy minden régi ház eltűnik és még az utcák nyomvonala sem lesz ugyanez.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A panaszban jelzett terület, a IV. kerület, Újpest-Városkapu metrókijárat előtti része, melyet nem a Főkert Nonprofit Zrt. tart fenn. Az egybefüggő zöldterületnek több tulajdonosa, illetve kezelője va...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-35202/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megküldve a Fővárosi Önkormányzat részére is.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh Úr!

    Köszönjük megkeresését, amelyben az Újpest - Városkapu metrómegálló környezetének állapotára hívta fel a figyelmet.
    Közérdekű bejelentését megvizsgáltuk és a következőkről tájékoz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére