Megoldott

kidobott Karacsonyfak

A várost járva sehol nem látom a Karácsony után kidobott fákat, a Barcsay-Hársfa utca sarkán azonban még mindig nem kerültek elszallitasra. Köszönöm a közreműködést!

Probléma helyszíne
Budapest Hársfa u. 24

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Miklós Adrienn hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm szépen, ma reggel el is szállítottak a kidobott fákat. bárcsak minden ilyen gyorsan és hatékonyan működne.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Miklós Adrienn bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Augusztusi karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére