Megoldott

Jégpáncél a kerékpárúton a Fogasnál

Anonim Járókelő

Jégpáncél a kerékpárúton a Fogaskerekű végállomásánál.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szilágyi Erzsébet fasor 14

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma éjjel takarította egy mini hókotró. Képet nem csináltam róla.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd a plusz 5 fok megoldja.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Na kíváncsi vagyok, hogy felismerte-e már az illetékes, hogy a kerékpáros szezon nem egy létező dolog, hanem egész évben járnak az emberek biciklivel, és egész évben tisztán kell tartani az utakat.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1206-Szent János Kórház (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Ignotus utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére