Megoldott

Jégkása és tükörjég

A Baross Gábor utcában történt csőtörés során az úttestre került vizet a só és a hideg segítségével a járművek szutykos jégkásává keverték. Ezt utána a járdára, kerítésekre csapták, de a még folyékony rész is elég messzire jutott, a HÉV állomás mellé, valamint a leágazó utcákon is átfolyások találhatóak.
Úgy gondolom a javítás mellett ennek eltakarítása is hozzátartozik a közműszolgáltató feladataihoz.

Probléma helyszíne
Budapest Baross Gábor u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    3/3
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    2/3
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    1/3 Számomra hihetetlen pozitív élmény, hogy ezt a problémát ilyen gyorsan és pontosan megoldották! Köszönöm szépen! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kitört szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széttört csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a lámpa és pókhálós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére