Megoldott

Állandó szemétlerakat

Anonim Járókelő

A Koszorú u. 32.nél a kapubejáró mellett szinte minden pénteken 1-3 kartondoboz van kidobva. A csatolt kép 02.26.án készült. A doboz 02.21.én került oda, azóta képtelen elszállítani a Józsefvárosi Közterület-felügyelet és Városüzemeltetési Szolgálat. Ez a kapualj, (de ahogy járok a kerületbe nem ez az egyetlen) állandó dobozlerakat. Mióta novemberben egybeolvadt a közterület-felügyelet, és a városüzemeltetés a hatékonyabb szemételtakarítás címszó alatt, sokkal siralmasabb a kerület állapota, mint előtte...

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Uram/Hölgyem!
    Ezúton köszönjük 2014. Február 28. időpontban tett bejelentését! Fontosnak tartjuk a józsefvárosi lakosok véleményeit, észrevételeit még akkor is, ha kritikát fogalmaznak meg, h
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére