Megoldott

elhagyott, kiégett gépkocsi

Az utcán hetek óta egy elhagyott, kiégett gépjármű van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Bódis Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a gépkocsi az utcáról. :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Felhasználó, történt változás a helyszínen?
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez esetben a térkép nem lett megfelelően beállítva, én az azon látott Fischer István - Gvadányi utca szakaszon néztem. Remélhetőleg a hatóság azért megtalálja a patak túl oldalán is.
  • Bódis Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon még ott állt az autó a Bonyhádi u. 104. előtt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott a kiégett autó, Bonyhádi u. 104. előtt.
  • Kiss Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelzett útszakaszon nyomát sem láttam.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bódis Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Letkart, elhagyott motorgépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ismét roncstemető az Öv utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Öv utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére