Megoldatlan

Megrongált a Sugár üzletközpont oldalfalának díszborítása.

M. László hozzászólt a bejelentéshez.
2018. április 21. 12:01
Tisztelt Adminok!
Kérem küldjétek el ismételten a problémát az illetékesek felé:
keringatlan@keringatlankft.hu

Ezen mellékelt szöveggel együtt:
Az igénytelen foltozgatás helyett....
Én egy vandálbiztosabb,
megbonthatatlan,
tisztítható fémes borítást javasolnék...
Bekamerázva.
Köszönöm!
_______________________________________________________________________
Tisztelt Illetékesek!

A Sugár üzletközpont oldalfalának díszborítása, esztétikailag rendkívül rossz állapotban van!

Az évek során, a jó idő alatt ott tanyázó rocker, illetve más lázadó fiatal csoportoknak köszönhetően.
Ezek a személyek (nyilván baráti erősködések, alkohol vagy más bódító szerek hatására) az épület fésűs borítását meghajlítgatták, illetve kitépték.

Érdeklődnék az illetékesektől, hogy mikor tervezik ezen épületrész felújítását?
Mert ez így sajnos elég balkáni hangulatot tükröz.

Ha lehetséges, én egy új vandálbiztosabb borítást ajánlanék,
ha megkezdik a munkálatokat!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 24

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    "Kedves Bejelentő!
    Az olyan bejelentéseket, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldatlanként lettek lezárva, mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy nem jelzett vissza az illetékes...
  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A teljes megrongált díszborítást kicserélték!
    A probléma megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! A Sugár üzletközpont oldalfalának díszborítása, esztétikailag rendkívül rossz állapotban van! Az évek során, a jó idő alatt ott tanyázó rocker, illetve más lázadó fiatal csoportoknak köszönhetően. Ezek a személyek (nyilván baráti erősködések, alkohol vagy más bódító szer...

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Kérem küldjétek el ismételten a problémát az illetékesek felé:
    keringatlan@keringatlankft.hu

    Ezen mellékelt szöveggel együtt:
    Az igénytelen foltozgatás helyett....
    Én egy vandálbizt...
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Kérem küldjétek el ismételten a problémát az illetékesek felé:
    keringatlan@keringatlankft.hu

    Ezen mellékelt szöveggel együtt:
    Az igénytelen foltozgatás helyett....
    Én egy vandálbiz...
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Az igénytelen foltozgatás helyett....
    Én egy vandálbiztosabb,
    megbonthatatlan,
    tisztítható fémes borítást javasolnék...
    Bekamerázva.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Kérem küldjétek el ismételten a problémát az illetékesek felé:
    keringatlan@keringatlankft.hu
    Mert az oldalfal elemeit azóta
    is folyamatosan rongálják,
    illetve letörik,
    hogy a mielőb...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Lesz valami érdemi előrelépés az ügyben?
    Köszönöm!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Ebben az esetben az "Egyéb szervezet"
    mit jelent pontosan?
    Kihez jut el ilyenkor az elküldött bejelentés?
    Az üzletközponthoz?
    Köszönöm!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! A Sugár üzletközpont oldalfalának díszborítása, esztétikailag rendkívül rossz állapotban van! Az évek során, a jó idő alatt ott tanyázó rocker, illetve más lázadó fiatal csoportoknak köszönhetően. Ezek a személyek (nyilván baráti erősködések, alkohol vagy más bódító szerek hatásár...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Tesco bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére