Megoldott

Kőszegélyek rossz állapota az Ikeánál (A parkban)

Tisztelt Illetékesek!

Az Ikea és a Sugár üzletközpont közötti parkban,
nagyon régóta folyamatos probléma,
hogy a növényszigetek kőszegélyei,
több helyen hiányosak, megrongálódottak mert:

A fiatal bandázgató rocker csoportok, és egyéb vandálok,
megrongálták, szétdobálták őket a környéken.

Kérem az illetékeseket, hogy állítsák vissza az eredeti, rendezett állapotokat,
és tartósan ragasszák, betonozzák vissza a hiányzó, elmozdult, levált kőszegélyeket.

Valamint vizsgálják meg, javítsák ki az egész terület szegélyzetét.
Az esetleges jövőbeli munkálatok megelőzése céljából!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kántorné park

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Az illetékesek a teljes területen elvégezték a szegélyzet javítását!
    Köszönjük a megértésüket, és a munkájukat!
    A probléma megoldódott!
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Ismételt fejleményként,
    további képeket mellékeltem
    a posztom alatt,
    a területen lévő problémával kapcsolatban!
    Kérem ezeket is küldjétek el az Ikea vezetőségének,
    valamint ismételte...
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    1.
    Hiányos szegélyrész
    (Köveit a használtruha konténer kifosztására használják bizonyos személyek)
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    2.
    Használtruha melletti konténernél lévő folyamatosan idehordott szegélykövek
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    3.
    Kitépett poller helye
    (A poller az árokban található)
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    4.
    Zuglói egészségház előtt lévő árokban lévő kövek és a kitépett poller
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    5.
    Elmozdult szegélykő
    (A sok közül az egyik!)
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!

    A széthordott szegélyköveket a hajléktalanok FELLÉPŐKÉNT!!!!! használják,
    az Ikea melletti szociális ruháskonténer kifosztásához!
    Kérem jelezzétek az Ikea vezetősége felé a problémá...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Levelét továbbítottam az illetékes kollégáknak.

    Tisztelettel:
    Kondricz Zsófia
    IKEA Contact Centre
    Telefon: 06 1/460 3160
    E-mail: IKEAhu.info@IKEA.com
    Web: www.IKEA.com
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A helyzet változatlan....
    Kérem küldjétek el a problémát,
    az IKEA (Egyéb szervezet) részére!
    Az időjárási körülmények már kedvezőek,
    az illetékesek remélhetőleg minél hamarabb orvoso...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Írtam egy levelet az Ikea Igazgatóságnak, ahol azt a tájékoztatást kaptam, hogy az érintett témát
    továbbították az illetékes kolléga felé.
    Kérem tegyétek az állapotot:
    Megoldásra vár...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Járókelő.hu
    Azonosító: jarokelo.hu/17311

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest XIV. kerület, Örs vezér tere Ikea és Sugár Áruház közötti
    zöldfelülettel kapcsolatosan a Hivatal Internet portáljára küldött
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kiszáradt tuja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    szétmálló beton növényládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére