Megoldott

Kátyús járda az Örs vezér terén (A zuglói oldali buszvégállomáson)

Tisztelt Illetékesek!

Az Örs vezér terén,
a zuglói oldali buszvégállomás területén a járdán,
sok helyen évek óta!!!!
nagyon sok kátyú található!
Némelyikük önmagában is elég balesetveszélyes!!!

Tudom, hogy a terület fejlesztései tervei folyamatban vannak,
de vannak "kisebb-nagyobb" problémák,
amiknek orvoslása nem várhat még évekig.

Kérem az illetékeseket,
ne várják meg míg baleset történhet,
és lehetőleg minél hamarabb,
javítsák ki az érintett járdafelületeket.

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 22

Hozzászólások

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh István!
    Ez a példa is mutatja,
    hogy mindig érdemes megerősíteni a problémát,
    Mert ugye egy fecske......és soha nem szabad feladni!
    Köszönjük az Illetékesek munkáját!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedden a Budapest Közút a megjelölt területen cserélte a burkolatot, így évtizedes probléma oldódott meg!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Lesz valami érdemi előrelépés az ügyben?
    Köszönöm!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh István!
    Igen, az elmúlt nyáron a kétfarkú kutya párt tagjai jelölték körbe a kátyúkat és úthibákat, amely rendőri intézkedést vont maga után...No comment!
    Talán ezen bejelentés eljut a...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Még óvodás voltam (90-es évek eleje) amikor már ilyen állapotok uralkodtak.
    Tavaly nyáron valaki az összeset körbejelölte, reméltem is hogy történni fog valami, de a jelölőfesték lekopott, a helyzet p...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Izabella utca / Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szécsi Katalin
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére