Megoldott

Elhanyagolt környezet, félredobott korlátok (Az egészségháznál)

Tisztelt Illetékesek!

A Kőbányai úton, az egészségház közelében,
a villamos melletti zöldterületi szakaszon,
nagyon elhanyagolt a környezet!
Ápolatlan, túlnőtt bokrok találhatóak,
ami mögé előszeretettel szemetelnek,
és ezen kívül kidöntött korlátok is találhatóak!

Kérem vágják ki a növényzetet,
és szállítsák el a környezetében lévő hulladékokat!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 45

Hozzászólások

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az Illetékesek munkáját!
  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    JÁRÓKELŐ BLOG Iktatószám: 1236/0/2017

    részére Ügyintéző: Polyák Mihályné

    Ti
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001411/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (17272)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Kőbányai út 45-tel szemben, a villamossínek melletti zöldterületen "otthagyott" hajlított csőkorlátok maradv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takarítatlan zöldsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűben hagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére