Megoldott

Hiányzó csúszda a Feneketlen-tónál lévő játszótéren

A Feneketlen-tónál lévő játszótérről (Villányi út) eltűnt egy csúszda, nagyon hiányzik a gyerekeknek. Remélhetőleg ez csak átmeneti.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu Csapat!

    A Budapest, XI. kerület Feneketlen tónál található játszótérrel kapcsolatos bejelentésre a terület kezelését végző Főkert Nonprofit Zrt. intézkedett a balesetveszélyes cs...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kézhez kaptuk a XI. kerület Feneketlen-tó melletti játszótérrel kapcsolatos e-mail levelét, melyben foglaltakra az alábbiakat válaszoljuk.
    Tájékoztatjuk, hogy a Feneketlen-tó és a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-30687/2014-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Tarján Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére