Megoldatlan

Szegély félbehagyott meghosszabbítása.

Tisztelt Illetékesek!

A Fehér úti ipari park és a Gyakorló utca közt,
A 3-as villamos felújítása után,
egy "félbehagyott" szegélysáv található!

A felújított területen szépen szintbe rendbehozták az árkos területet.
De a folytatási munkálatokat nem fejezték be!
Félbehagyták!

Kérem fejezzék be a területen a szegélyépítést,
és a terület feltöltését, szintbehozását.
Mert az árkokban folyamatosan gyűlik a szemét, avar, illetve kőtörmelék!
és nem utolsósorban egységesen, szépen nézne ki a terület,
valamint a takarítási, fűnyírási munkálatokat is megkönnyítené!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 10a

Hozzászólások

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékesek!
    Nagyon sajnálom, hogy így vélekednek az említett probléma megoldásáról.
    Remek példa arra, hogy
    van még hová fejlődni városesztétikai mentalitásban.
    Maradok tisztelettel!
  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0001173/2017
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (17258)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt bokor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takarítatlan zöldsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűben hagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére