Megoldatlan

Útburkolati hibák, III. ker. Kunigunda útja

Útburkolati hibák éktelenkednek a III. ker. Kunigunda útja és Fehéregyházi út kereszteződés közelében.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kunigunda útja 50

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Fehér István visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretném tájékoztatni, hogy a bejelentett útburkolati hibát nyilvántartásba vettük, a javításra az időjárás és a költségvetéséi lehetőségeink függvényében kerülhet majd sor. Addi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S-N Szabolcs elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S-N Szabolcs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tárgyi helyszín nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe.

    Budapest Közút

    ________________________________
    Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga bizalmas, jogi védelem alatt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Haránt köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére