Megoldott

Heinrich István utcai villamosmegálló

Az 56/61-es villamos Heinrich István utcai villamosmegállójának mindkét peronja igen lepusztulttá vált. A Széll K. tér irányú peron 3 közvilágítási gömblámpájából kettő szét van verve - nem működik. A Hűvösvölgy irányú peronnál pedig hiányzik az archaikus megállóoszlop feje, megdőlt és labilis a rácsos korlátsor, valamint a peronsziget sarka (több éve már) bokatörő módon szét van vásva. Javítani és pótolni kellene a meghibásodott elemeket.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Heinrich István u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Sarokjavítás elvégezve. Nem volt egyszerű menet ez se, de győzött a civil kontroll.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Városjáró Blog visszajelzésére vár.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi. Kimegyek és lecsekkolom. Nem erősségük az igazmondás - hiszen nem csak a korlát, hanem a peronsarok is romos, amit képtelenek megérteni. valamiért..
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0038361/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (17085)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A város felé tartó villamos peronján a 3 lámpából továbbra is csak kettő működik - a BKV tehát ezügyben HAZUDIK.
    A megálótáblákat hosszú hónapok után végül új, modern darabokra cserélték (miközben p...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük bejelentését, melyről egyeztettünk az ügyben illetékes BKV Zrt.-vel, és azt a választ kaptuk, hogy a megállóban az oszlopok javítását elvégezték. A jelzett korlátsort fel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    It is letelt a 30 nap. Mehet a feljelentés ellenük az AJBH-nak.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A két nem működő, szétvert lámpából - rejtélyes okokból kifolyólag - csak egyet cserélték ki a megállóban. A középsőt. Biztos nem volt a csomitarijukban két új lámpafej, de még csak két új izzó sem......
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lassújelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Akadémia (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére