Megoldott

Kitört üveg

Anonim Járókelő

A 105-ös autóbusz Béke tér nevű megállóban a esőbeálló oldalüvege kb. 3 hónapja kitörött. Mivel hallottam, hogy az Epamédia üzemelteti a várókat, be akartam nekik jelenteni, de ők egy halandó polgárnak nem válaszolnak, mert rájuk nem vonatkozik a közérdekű bejelentésekről szóló törvény.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták az üveget?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1692)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A megfelelő intézkedés megtételének cé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére