Megoldott

Buszmegálló környéke - Lehel tér

Anonim Járókelő

A BKK 914-es viszonylatszámú éjszakai autóbuszjáratának Lehel téri megállójával kapcsolatban az alábbiakra szeretném felhívni a BKK Zrt. (vagy más illetékes) figyelmét:
1. a megállónál lévő villanyoszlop köré a betonbon kinőtt valamilyen bokor, azt ki kellene onnét vágni
2. a tábla előtt egy fa ki lett vágva, de pótlása azóta sem történt meg, ezt pótolni kellene
3. 914A busz menetrendi táblája el van forgatva.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1691)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a 914-es autóbusz megállójában található növényze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére