Megoldatlan

Gondozatlan járdaszakasz a Tél utcában

A járdára ráterült a mellette lévő füves sávból a föld és a fű és csupa csikk minden (főleg a buszmegálló környéke).
Pedig a járdának van szegélye, el kellene hordni a felesleges földet a felülteről ("gyalulni") kb 40 cm szélességben és szép rendezett lenne.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nádasdy Kálmán utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiálló aknafedlapok a Lakkozó utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére