Megoldatlan

Hiányzó közvilágítás pótlása

Anonim Járókelő

A mellékelt képen látható árkádos területen teljesen hiányzik a közvilágítás. Ez egyrészt közbiztonsági szempontból aggályos, másrészt így a járókelő csak azután veszi észre a járdán lévő kutyaürüléket miután belelépett.

A kép hátterében látható egy hasonló árkádos rész, ahol viszont a falakra szerelt világítótestek tökéletes közvilágítást biztosítanak, ilyet kell kiépíteni itt is.

Helyszín: Budapest, IX. kerület, Viola utca-Vendel sétány, a Viola utca 33-35. háznál

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos 2015-ben sem telepítettek ide lámpát :(
    Vajon 2016-ban lesz végre ezen a sötét helyen is közvilágítás??
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogyan Breznyik Judit is írja: "Ezen az árkád részen nincs is igazi közvilágítás". Pont ez a probléma!!! Többször léptem én is emiatt kutyaürülékbe ezen a részen a sötétség miatt, és közbiztonsági sz...
  • Breznyik Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ebben a házban lakom, a problémát valószínűleg napokon belül megoldotta a közös képviselő. Legalábbis, én nem is emlékszem, hogy valaha nem égett volna. Ezen az árkád részen nincs is igazi világítá...
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    2x is újra lett küldve az önkormányzatnak.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom, ez a bejelentés már több mint féléves, de sajnos még mindig nincs semmilyen közvilágítás ott kiépítve. Este, sötétedés után bizony elég ilyesztő így arra járni :(
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunknak nem áll módjában fejleszteni, de megrendelés- és külső finanszírozás esetén a közvilágítási hálózat bővítését vállaljuk. Kérjük, bővítési igényükkel kapcsolatosan k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére