Megoldott

Évek óta elhagyott roncsautó

Kedves Üzemeltetők!

A XII. kerület, Fodor utca 96-os számnél egy több éve elhagyott, rendszám nélküli roncs kocsi foglalja és rondítja a közterületet. Kérem segítségüket a gépjármű jogszabályban rögzített elszállításának intézésében.

Köszönettel,

Fekete Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Fodor u. 96

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Fekete Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napon az autó elszállításáról végre intézkedtek. Nagyon köszönöm közreműködésüket!
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Fekete Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű a Nagy Jenő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Nagy Jenő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére