Megoldott

Kommunális szemét a szelektív hulladéktárolók körül

Anonim Járókelő

A XVIII. kerület, Thököly úton található szelektív gyűjtősziget körüli állapot tarthatatlan. Rendszeresen viszek oda (a tárolókba való) hulladékot és eddig is meglehetősen szemetes volt a környék, de amit tegnap láttam, az kimeríti az elfogadhatatlan fogalmát. A tárolók mellett található a Pogány Frigyes Szakközépiskola, családi- és társasházak. Kifejezetten csendes, zöldövezeti környék.
A tárolók mellett a legkülönfélébb kommunális hulladék, üvegtörmelék, építési törmelék, használt ruhák stb. szétdobálva. A látvány és a bűz borzalmas. Még egyszer nem láttam, hogy a szemetet elszállítók vagy utcaseprők alaposan eltakarították volna az oda nem illő szemetet és ugye tudjuk, hogy egy szemét, aztán dombot generál.
Rendszeres és alapos takarításra van szükség az ilyen gyűjtők környékén.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, XVIII. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem érzem megoldottnak a problémát, mivel pár nappal ezelőtt valaki kb. 10 darab egyforma fekete zsákban tette le ilyen-olyan (főképp építési törmelékét) szemetét a Thököly úti szelektív sziget...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére