Megoldott

Évek óta mozdulatlanul

A Gaál József utca 30. előtti útszakaszon évek óta áll egy rendszámos, de láthatóan nagyon régóta nem mozdult autó. Ránézésre még az ajtókat sem nyitották ki, amióta ott áll. Korábban egy potenciális vásárló helyezett rá üzenetet, hogy megvenné az autót, de a papírt is lemosta az eső. A rendszám megléte és a kevésbé forgalmas környék miatt az arra járó hatósági személy nem biztos, hogy észreveszi a problémát. Felmerül a kérdés, vajon az autó rendelkezik-e érvényes műszaki vizsgával?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Gaál József út 32

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Thomas Magnum hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó eltűnt. Köszönjük, ha a szerv intézkedett!
  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz, viszont most beleolvastam a jogszabályba, és úgy tűnik, hogy nincs az autón regisztrációs matrica a szélvédő jobb alsó sarkában, anélkül pedig érvénytelen a rendszámtábla, tehát elszállítható.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    2016.01.01.-től változott a jogszabály.Nézd meg bejelentéseimnél,rendszámos autónál válaszukat.
  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Érvényes műszaki vizsga és biztosítás is kellene hozzá, hogy közterületen parkolhasson, nem?
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszámos,nem valószínű,hogy elviszik.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Thomas Magnum hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő csapata! A problémát lassan 3 hónapja jelentettem és még nem érkezett válasz az illetékestől.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Thomas Magnum hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig mozdulatlan. Lásd a mellékelt fotót.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Thomas Magnum bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű a Nagy Jenő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Nagy Jenő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére