Megoldott

gondozatlan, lepusztult frissen átadott játszótér

A 13. kerületben a Karikás játszótér (hrsz: 25838/14) teljes felújításon esett át, majd ez év október elején át is adták a nagyközönségnek. Gondolom több millió ft-t költöttek a játszótér kialakítására ennek ellenére több dolog kivitelezése botrányosra sikerült azontúl, hogy sok esetben balesetveszélyes is. A leginkább szemetszűró dolgok közé sorolnám, hogy a háziorvosi rendelő felőli bejárat kapuja gyakorlatilag használhatatlan azontúl, hogy össze van tákolva az egész, még balesetveszélyes is mert a kisgyerekek ruhája fenn akadhat a hiányos rácson. A kilincs kotyog és a mérete sem megfelelő. Az egész kapu a szétesés határán van, ami egy frissen átadott játszótér esetében rendkívül érdekes. Éppen ezért az emberek be sem zárják mert ahhoz több perces türelemjáték szükségeltetik. A homokozóba gyakorlatilag be le van rohadva a rengeteg falevél ezért a kisgyerekesek ha akarnák sem tudnák használni hacsak nem a rohadt falevéllel való játszás a cél. Az ivóvíz kút lefolyójója a sok gallytól, levéltől, egyébtől el van dugulva, ezért ha valaki kinyitja a csapot akkor pár percen belül méretes tócsa áztatja a tér belsejét. A tér egész területe tele kisebb nagyobb gallyakkal, ágakkal, levelekkel, sokszor szeméttel szennyezett, amit a megnyitás óta senki el nem takarított. A fák törzse köré eszkabált ülőalkalmasságok alatt rohadnak a büdös, vizes falevelek mindenféle szeméttel társulva. Ildomosnak tartanám ha havonta legalább egyszer felsöpörnék a területet, felszednék a szemetet és a homokozót tisztán tartanák különben az egész felújításnak semmi értelme sem volt.
Kérem a panaszom kivizsgálását és a hibák kijavítását.

Üdvözlettel:
Fehér Balázs

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály u. 8

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szerint a kapu meg lett javítva, és a többi kifogást is orvosolják
  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A XIII. Kerületi Önkormányzat sokat tesz a közparkjainak, játszótereinek korszerűsítéséért, fenntartásáért.

    Így került sor idén ősszel a Karikás játszóté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Fehér Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült kosárpalánk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Taksony utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó, nem pótolt fák - 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széthullot kockakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Újpest-városkapu (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére