Megoldatlan

Úttesten parkoló autók

Anonim Járókelő

Az utóbbi időben rendszeressé vált, hogy az úttest ezen részén két sorban is egymás mellett parkolnak az úton az autók, noha ez nem kijelölt parkolóhely, hanem az úttest.

Nem értem, hogy pl. a Közterület Felügyelet miért nem intézkedik ez ügyben.

A helyszín: Bp. XII. ker. Kiss János altábornagy - Nagy Jenő - Tartsay Vilmos utcák kereszteződése.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nagy Jenő u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közterület Felügyelet szerint szabályos így az út közepén parkolni?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy év telt el azóta, a helyzet változatlan... Mi az akadálya, hogy megszüntessék a szabálytalan parkolást?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy mai kép:
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Elnézést, gondolom így akarta Máté, csak mellényomott. :) Újraküldtem a bejelentést.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy mai kép.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté! Nem érkezett elég információ a _bejelentőtől_?

    Milyen információra volna még szükség?
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás... vajon miért nem érdeke mondjuk a Közterület Felügyeletnek betartatni a KRESZ-t?
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen jogos, támogatom!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    gépjármű forduló beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás zöldön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére