Megoldott

Metró megálló beázás

Ez egy elég régi probléma, de mivel nem látom, hogy foglalkoznának vele, bejelentem. A lépcsőtől a 6. oszlopnál található.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kerepesi út 41-45

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BKK visszajelzése alapján.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0042584/2016
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (16408)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricás Blaha Lujza tér tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Metró érkezési idők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére