Megoldatlan

Thököly úti kirakatok

Anonim Járókelő

Ugyan öröm és bódottá, hogy megnyitották a Thököly út Baross tér és Dózsa György út közötti szakaszát, de az út lepusztultsága miatt és mivel csak a célforgalom hajthatott be a szakaszra, a Thököly út 20-42. szám, illetve az 1-25. szám közötti üzlethelyiségek közül (ha jól számoltam) 34 van nyitva és 37 van zárva.

A lényeg, hogy ez a 37 helyiség elég elszomorító látványt nyújt a szépen felújított út szélén.
Kérdés, hogy a helyiségeket és annak kirakatait kinek kellene karbantartani, takarítani, illetve leszedni róluk a reklámtáblákat. Ha legalább bezártak a boltok, legalább szépen nézzenek ki.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Felhasználó, történt változás a helyszínen?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére