Megoldott

Eltűnik a kosz alatt a Thököly úti kerékpársáv

Jó, hogy van, de törődni is kellene néha a Thököly úti kerékpársávval. (Ahogy egyébként minden kerékpáros közlekedésre teremtett útvonallal is.) Ezt ugyanis mindkét oldalon teljes hosszában betemette a gépjárműforgalom minden hulladéka és törmeléke.
Kosz, korom, szögek, csavarok, üvegcserepek, koccanások szilánkjai, cigarattacsikkek... minden szinten szinte minden.
Jellemző, hogy az idei tél egyetlen havas napján nem letolták, hanem rátolták(!) a havat a hókotrók.
Talán nem nagy kérés, de egyszer-egyszer igazán elmehetne erre egy takarítógép, mert nemcsak szomorú látvány az egész, de balesetveszélyes is a törmelékeket kerülgetni és sok idő meg pénz egy defekt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Na akkor menjünk...
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Hurrá!:)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És lőn... Ma reggelre 90%-ban kitakarították!
    Valamilyen rejtélyes okból a befelé vezető oldalon kimaradt a Cházár András utca és a Dózsa György út közötti szakasz. De nem vagyok elégedetlen. Majd leg...
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem szeretek szerepelni :S :D

    Mindenesetre írtam most egy levelet az FKF-nek, bár valószínűleg a BKK Közútnak kellett volna, mert a Thökölyn járnak buszok, de remélem mielőbb megoldódik a helyzet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha minden kötél szakad...
    De visszük magunkkal a sajtót is! :)
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Elmegyünk felsöpörni?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz nem jött és a helyzet azóta csak romlott. Leírhatatlan dolgokon kell nap mint nap áthajtani... :(
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a beküldőnek a beküldést.
    Egyébként minden ilyen, út szélén kialakított kerékpársávon tapasztalható probléma ez, pl. XI.kerület, Bogdánfy Ödön utca, kiskörút.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kardos Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére