Megoldott

éles fémpánt a lámpaoszlopon

Anonim Járókelő

A városszerte vannak ilyen kötőelemek. A kiálló fémnyelv, amellyel nekem volt dolgom a kabátom ujját szakította át, így
a kézbőröm megmenekült. Nem hinném, hogy én vagyok az egyetlen. Óvodásoknak szemmagasságban!

Le kellene fedni pl. szig szalaggal.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a javítás megtörtént.
  • Dexter Sun hozzászólt a bejelentéshez.

    micsoda gyors és okos javítás!!!!!! LOL :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Betekerték szig szalaggal 2 nap alatt!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járda és kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Trehány munka a járda új burkolata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére