Megoldott

tilosban parkolás

Anonim Járókelő

T. Járókelő.hu!
A képen szabálytalanul parkoló autók veszélyhelyzetet teremtenek a Szuglói Körvasút sor felől az Öv utca irányába haladó autók számára, mivel az Öv utcának ezen szakasza jobb kézre esik a Szuglói Körvasút sor felől érkező autók számára, és az itt álló autók miatt ezen útszakasz beláthatatlan. A helyzet kb. már egy éve tart, közben egy hónapja elkészült egy kiépített parkoló, mely kb. 40 méterre található a szabálytalanul parkoló autóktól.
2014.02.04.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre a bejelentésre kapott visszajelzés alapján megoldottra teszem.
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/1761/tilosban-parkolas-2
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy ha jól látom, a kiegészítő táblán az útpadkára parkolás szerepel. (Ami amúgy is tilos, mert most zöldfelület, de talán korábban szokásban volt.) Hogy magán az utcán tiltani kéne-e a park...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Információk hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére