Megoldatlan

Gondozatlan útszakasz

Az útra "ráfolyt" a föld, benőtte a fű, ráhajlik a bokor, a víz nem folyik le róla, így fagyos időben tönkre fog menni és szűkebb lett az út.
Az út problémásabb oldalát tolólappal kellene rendbe tenni vagy egy métert "elgyalúlni". Mindent csak egyszer kellene rendbe tenni és utána karban tartni. Olyan szép lehetne ez a város egy kis odafigyeléssel.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • BKM Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Elem utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely a Bőröndös utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bőröndös utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerti csap hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére