Megoldott

Illegális fenyőfa gyűjtőhely

Anonim Járókelő

Kondorosú úti lakópark lakóit a Szelei Serfőző közös képviselet illegális szemétlerakásra buzdítja. A hely amit kijelölnek a feleslegessé vált fenyőfáknak, az nem az FKF ztr által kijelőlt hely és a villamos sínek közelsége miatt balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jövőre veled, ugyanitt :)
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést elküldtük a kerületnek is. Üdv, admin
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Balázs Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, a lakógyűlésen folyamatos probléma és nem foglalkoznak vele, magasról le...ják a lakókat. Tavaly is ott rohadtak a fák nyár végéig, mert ez nem kijelölt fenyőfagyűjtő pont. Aki meg a ház elé te...
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyakori eset? Mert akkor lehet, hogy ezt az SZ&S ingatlankezelőt kellene felkeresünk. Nem az FKF hibája.

    Üdv: admin
  • Balázs Nagy hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajna ez a közös képviselet a lomtalanítást is erre a területre szokta kijelőlni. A lakók már többször jelezték nekik, találjon más helyet és ne buzdítson illegális szemetelésre. De nem érdekli őket,...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére