Megoldatlan

Süllyedő vízi-közmű fedél kerékpárúton

Kispesten az Ady út melletti kerékpárúton, a 74-es szám vonalában egy vízi-közmű fedél elkezdett megsüllyedni. Kérem, emeljék meg, mielőtt nagyobb lesz a baj. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 74

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt vele semmi. Magától nem fog megjavulni. Meg tudjuk újra küldeni?

    Köszönöm.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy ha csináltak is, újra megsüllyedt.
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csináltak semmit a megsüllyedt fedlappal.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, ugyanúgy meg van süllyedve a fedél. A vízműveknek meg tudnánk esetleg küldeni?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Gyalogos forgalom a kerékpár úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Határ út M (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feltört díszkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dunay Sára
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére