Megoldott

Halálos szorítás a Bartók platánfáin

A Bartók Béla úton a karácsonyi díszkivilágítás elektromos kábele a legtöbb helyen a közvilágítási oszlopokra van rögzítve, de például a Bertalan Lajos utca mellett a Bartók 28. előtt a platánok törzsére van tekerve. A kábel szorul, vastagon bevágódott a fa testébe. Át kellene helyezni, az fasori fák nem villanyoszlopok! Átnézendő az egész fasor, máshol is előfordulhat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 28

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a vezetékek eltávolítása a fákról 2016.10.21-én megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Támogatom.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére