Megoldatlan

Buszmegálló vájat

Kelenföldön a 4-es metró megállójánál lévő buszmegállóban (Sasadi út felöl) a képen látható módon deformálodik az aszfalt. A Keleti pályaudvarnál lévő troli és buszmegálló felujításakor beton elemeket használtak. Egyértelmű, hogy itt is ezt kellet volna. Számomra rejtély, hogy miért nem standard eljárás, hogy egy forgalmas buszmegálló kialakítása/felújítása esetén strapa bíró elemeket használnak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Koller Tamás visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0039081/2016

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (15915)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Koller Tamás visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0039081/2016
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (15915)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére