Megoldatlan

III. Tímár utca 40. T-Com akna melletti aláüregelődés

Nevezett T-Com akna mellett az üregbe tekintve nagyobb kiterjedés feltételezhető, melyet a további bővülés, felszíni zöldfelület beszakadás megelőzésére jól tömöríthető szemcsés anyaggal javasolt visszatömedékelni és az üregelődés okát megvizsgálni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tülök József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Tönkrement fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budapest, Óbudai temető (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Földön lévő vezeték kötegek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kunigunda útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Törött aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére