Megoldott

Nagyon elhalványult jelzőtábla

Kérem, a T. Illetékest, hogy a jelzőtáblát lecserélni szíveskedjen!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Melecsky Levente lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    BKK megoldotta
  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A nyilvántartásunk szerinti állapot helyreállítása 2016. november 17-én megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • Melecsky Levente elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leeső fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére