Megoldott

rendszám nélküli autó

A Bimbó úton az Aranka utca torkolata előtt hónapok óta mozdulatlanul áll ez a Jaguár (?).
Rendszáma nincs, pedig ez ráadásul fizető övezet is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • alma körte hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azóta elment onnan.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyanús gépkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Battai út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Roncs autó a zsákutca végén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Frankel Leó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére