Megoldott

elhagyott Astra

A Szilágyi Erzsébet fasorban a Városmajor buszmegálló után áll.
Rendszám egyik végén sincs.
Ráadásul buszmegálló előtt 5 méteren belül nem lehet megállni, nem tudom járda esetében ez érvényes-e.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban elvitték az autót, megoldottra teszem.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott karambolos jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Polo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szekeres István
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére