Megoldott

Szemetes telek

Az üres telek kerítése hiányos, gyűlik a szemét.
A telek előtt található szelektív hulladékgyűjtő környékét intenzíven takarítják, (sajnos szükség van rá) ám a képet mégis nagyon rontja ez a szemetes telek.
A vegetáció beindulása előtt még könnyű volna kitakarítani...

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra teszem, reméljük így is marad!
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerítést kijavították, rendszeresen nyírják a füvet, takarítják a szemetet.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon mennyi esélye volna a tulajdonossal megegyezni, hogy közösségi kertként hasznosíthassuk a telket?
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pár hete a szemét nagyját összeszedték, így egy ideig ismét vállalhatóan néz ki a telek.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ünnepek között nagyon sok szemetet hordtak a telekre, amit jól terítettek a guberálók. A bontott TV készülékek már-már ki sem látszottak belőle.
    Ám most valami elkezdődött: A nagy mennyiségű anyag...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "az emberek teszik ilyenné a környezetüket vagy a környezet az embereket?"

    Hát erről van szó. Ebből következően ostobaság a tulajdonost hibáztatni bármiért is.
    Nem a tulajdonos szemetel, nem a tula
    ...
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    TV bontó lett a telekből, a kerítés felét már elhordták (leadták a méh telepen)
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Távolabbról nézve a növényzet viszonylag jól takarja a kerítés közelében a szemetet.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tájékoztató tábla került kihelyezésre. Valószínű a sok panasz miatt szüntették meg a szelektív gyűjtőszigetet is.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tájékoztató tábla került kihelyezésre. Valószínű a sok panasz miatt szüntették meg a szelektív gyűjtőszigetet is.
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenlegi állapot: Ahol a kerítésen befér egy ember, oda a szemeteszsákok is "bemásznak" (friss fotó)
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tájékoztató tábla került kihelyezésre.
    A telek kerítés közeli részei még tele van "apró" szeméttel.
    Kíváncsian várjuk hogy a szelektív gyűjtősziget megszüntetése csökkenteni fogja-e szemét mennyiségét...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a tájékoztatást! Üdv: admin
  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szelektív hulladékgyűjtő szigetet megszűntették szeptember elsején.
    A telken a nyáron egyszer lenyírták a gazt, a szemét nagyját eltakarították.
    A kerítés továbbra is hiányos, bár ennek ellenére az...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Informatív és gondolatébresztő hozzászólás, köszönöm, megosztottam!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A tulajdonost kinek a kötelezettsége felszólítani? Az önkormányzaté, a közterületeseké? Most már félméteres a gaz, legalább a szemét nem látszik...

    A három szóban forgó telek (35870, 35871, 35872 hrs
    ...
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, tájékoztatását!
    A fenti címen lévő telket az Önkormányzat megbízásából a Józsefvárosi Városüzemeltetési Szolgálat munkatársai ellenőrizték. Megállapítást nyert, hogy a...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére