Megoldatlan

Rosszul lerakott burkolat

Sajnos egy ma már szokványosnak tekinthető problémába ütköztem. A Corvinus mellett sétáltam, amikor hallottam az ismerős hangot amikor az autók billegő burkolatra hajtanak.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Hegedüs Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma a taknyolgatással, foltozgatással SOHA nem fog megoldódni. Mindössze három baj van:
    1. Rossz tervezés. Erre a burkoltra nem lehet ekkora forgalmat ráengedni, nem erre való. Arról nem is bes
    ...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Az esetet újra küldtük az önkormányzatnak, várjuk a reakciót.
    Admin
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már így néz ki a "burkolat", nem csak csúnya, balesetveszélyes is.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már teljesen kijöttek a kövek a helyükről, balesetveszélyes az egész burkolat. Semmilyen javítási munka nem kezdődött el egyelőre sajnos.
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő útpályaburkolat helyreállítására közszolgáltatási szerződésünk alapján a FESZOFE Nonprofit Kft. felé intézkedtünk.

    Godóné
    ügyintéző
    VVFI
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1578)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentésben megjelölt - IX.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Novekvo katyuk a Viola utcaban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Lujza
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sűllyedt vizes aknák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Könyves K.krt.1, 12-14.(Lurdy-há (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére