Megoldott

szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

T. Járókelő.hu!
A mellékelt képeken látható autó szabálytalanul parkol a járdán. Hozzáteszem, hogy már az este folyamán, 2014. január 12-én állt oda, és jelenleg is ott van.
Amint a képen látható, a gépjárműtől csupán néhány méterre található parkoló, tehát nem értem, miért nem áll be oda. Nem csak szabálytalan, de szinte el sem lehet férni tőle a járdán! Ez már tűrhetetlen állapot, az utcában sok kisgyerekes lakik, akiknek fontos lenne a biztonságos és kényelmes közlekedés - a JÁRDÁN.
Köszönettel:
Pelczéder Istvánné

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Információk hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott macska tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére