Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Itt akartunk elmenni ma babakocsival. Kénytelenek voltunk az utcán tolni. Az érdi eset óta ugye tudjuk, ez milyen veszélyes?

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt azóta változás?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére