Megoldatlan

I. Clark Ádám tér - leromlott állapotú padok

Budapest talán egyik legnépszerűbb, a világörökség részét képező, nemrég felújított környezetében járunk. A megújult villamos aluljáró, kiszélesített gyalog és kerékpárút mentén a padok méltatlan állapotán kérjük, javítani szíveskedjenek!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • I. kerület Budavár Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Bejelentésüket továbbítottuk az illetékes FŐKERT Zrt felé.
    Tájékoztatásuk szerint a szükséges padok karbantartása, felújítása folyamatban van.

    Tisztelettel:

    Komlós Norbert
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Fent a buszmegálló mellett is törött a pad.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Tülök József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Famentés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált információs plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Budai Alsó rakpart, P+R Parkoló (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére