Megoldott

Szeméthalom a pad mellett

Borsó utca eleje(?), szemben a Pocak ABC-vel...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Állandó jellegű problémát nem tudunk értékelni megoldott/megoldatlan státusz szerint. Mivel az eredeti bejelentés a szeméthalomra és annak elszállítására irányult, az pedig eltávolításra került, az üg...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    A szeméthalom, mint látszik megszünt. A szemetelés nem... :(
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukát nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukákat nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferihegy szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére