Megoldott

Elhagyott csomag

a kutyapiszok-szemétgyűjtő mellett... valószínűleg tele szeméttel.
Az Borsó utcák sarkán...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Tóth Barnabás hozzászólt a bejelentéshez.

    Már bocsánat, de ha annyira zavar akkor miért nem veszed fel és dobod ki azt az 1 zacskót?
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Rend van a kutyapiszok gyűjtő környékén...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukát nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét, a kukákat nem ürítik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferihegy szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére