Megoldott

Csatornafedél hiányzik

Anonim Járókelő

Több napja hiányzik ez a csatorna(?)fedél a II. ker Géza fejedelem u. és Botond vezér u. sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére