Megoldott

Balesetveszélyes aknafedél a Bajza u-Bulcsú u-i aluljárónál

A VI. és XIII. kerületet összekötő aluljáró több sebből vérzik, de ez a probléma hosszú évek (évtizedek) óta fennáll. A VI. kerületi lejáró végén, pont középen az aknafedő betonelemek igen meg vannak süllyedve, pont annyira, hogy sem babakocsival, sem gurulós kocsival, sem pedig biciklivel nem lehet rajta áthaladni, és gyalogosan sem túl bizalomgerjesztő egy ilyenre rálépni. A két kerületet összekötő igen nagyforgalmú aluljáróról van szó, amit gyakran használnak kisgyerekesek, iskolai csoportok, Lehel-piacra tartók illetve a biciklisek, igen balesetveszélyes (főleg a lendületből lezúdúló biciklisek számára) valamint nem is egyszerű megoldani, hogy a széles gödröt kikerülve, a szélén jussanak be az aluljáróba az azt használók. Jó lenne, ha erre lenne minél előbb megoldás, mielőtt komolyabban elperecel benne valaki.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kiss Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aknafedél hiányát a bejelentést követő héten lebetonozták. Elég patchwork lett (illetve maradt) az a rész (betonfedél, vasfedél, aszfalt), de legalább használható egyenes haladásra, tegnap tesztelé...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • VI. kerület Terézváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tárgyi ügyben küldött bejelentésére az alábbi tájékoztatást adom:
    A Podmaniczky u.- Bulcsú u. közötti gyalogos aluljáró a MÁV Zrt. tulajdonában, üzemeltetésében és kezelésében áll....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Kiss Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kimozdult utcakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Podmaniczky utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Neogrády Anikó
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére