Megoldatlan

Kidőlt közkút

Kidőlt egy közkút (talán a közeli robbanás miatt) az Erzsébet körúton, a Blokk előtt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt fejlemény az ügyben?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közműfedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jogos Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére